BODY DETOX

BODY DETOX

Body Detox


Duża ilość sztucznej żywności i leków jak również stres sprawia, że nasz organizm traci zdolność do samodzielnego oczyszczania z toksyn. Dlatego w tym procesie należy sobie pomóc, stosując odpowiednia dietę i przywracając biologiczna równowagę flory jelitowej. Jedną z lepszych metod usuwania toksyn jest dostępny w naszym gabinecie zabieg BODY DETOX

Body Detox to rewelacyjne urządzenie, usprawniające oczyszczanie organizmu z metali ciężkich i toksyn, znajdujących się w pożywieniu, powietrzu, obciążające nasz organizm.
Dzięki stymulacji właściwie modulowanym prądem elektrycznym powoduje, że pobudzone komórki ciała pacjenta (doprowadzone do właściwego potencjału) bardzo intensywnie wydzielają złogi i toksyny, których organizm nie jest w stanie wydalić samoistnie. Tym samym wpływa na poprawę funkcji osłabionych narządów wydalniczych takich jak: Wątroba, trzustka żołądek, jelita, nerki.


Warto wiedzieć, że ludzkie ciało składa się w 60-70% z wody. Różne substancje zawarte w organizmie powodują, że ciało człowieka może przewodzić prąd elektryczny. Poza tym nasz organizm produkuje wiele substancji chemicznych przetwarzanych na energię (między innymi na impulsy elektryczne). Kiedy więc zanurzamy stopy w wodzie zawartej w pojemniku urządzenia, staje się ona głównym przewodnikiem i dzięki niej nasze płyny ustrojowe są poddane poprzez pory w skórze stóp (2000 na jednej stopie) działaniu jonów wytwarzanych przez aparat.Działanie to jest dodatkowo wzmocnione dzięki wibracjom aplikowanym w trakcie zabiegu DETOX SYSTEM.

Zgodnie z wiedzą opartą na medycynie chińskiej, na stopach, które są podczas zabiegu zanurzone w wodzie, znajdują się również punkty, które łączą je z poszczególnymi organami ciała. Stymulowanie tych punktów (mechaniczne, światłem, elektromagnetyczne albo po prostu elektryczne), powoduje stymulację organów wewnętrznych. Tego typu bio-stymulacja odbudowuje energię poprzednio zablokowaną wskutek wielu czynników. Body Detox jest uznanym urządzeniem terapeutycznym szeroko rozpowszechnionym w krajach europejskich (Anglia, Niemcy, Włochy, Austria).Efekty badań


Zanim aparat został wprowadzony do użytkowania w Polsce, przez ponad rok był poddawany testom i próbom wykonywanym na zlecenie firmy „BODY DETOX” przez renomowane zakłady, posiadające odpowiednią aparaturę naukową.


1. Badana była woda przed i po zabiegach na obecność fosforanów (substancje służące do konserwacji przetworów mięsnych) i azotanów (pozostałości po nawozach sztucznych). Badania wykazały zdecydowany wzrost ilości tych substancji w wodzie po zabiegach, co świadczy o ich wydalaniu z organizmu w trakcie zabiegu (badania wykonano w Firmie CONS EKO z Warszawy, zajmującej się specjalistycznymi badaniami na obecność różnorakich substancji i pierwiastków).

2. Badany był mocz na obecność metali ciężkich (Pabianicenadzór doktora Wojciecha Jerzyńskiego). Testy wykazały, że po serii zabiegów w badanych próbkach nie wykrywano albo wykrywano znacznie mniej metali ciężkich, co świadczy niezbicie o ich usunięciu z organizmu.

3. Poddano badaniu krew pacjentów przed i po zabiegach. Badania udowodniły ponad wszelką wątpliwość, że czerwone krwinki po serii zabiegów żyją dużo dłużej (dzięki czemu lepiej dotleniają organizm) oraz zanika większość zanieczyszczeń osocza (badania prowadzono w Klinice VEGA MEDICA z Warszawy – lekarze Jacek Giovanoli – Jakubczak, Dariusz Szymański).

4. Poddano badaniom przepływy prądu niskiego napięcia przez organizm przed i po zabiegach w celu zbadania czystości osocza. Badania potwierdziły zdecydowane zmniejszenie zanieczyszczeń. (Lecznica „Zdrowie” w Warszawie przy ul. Wilczej 3.

5. Badana była woda przed i po zabiegach na obecność bakterii. Badania te udowodniły bakteriobójcze właściwości aparatu. (specjalistyczne laboratorium badawcze ITA TEST S.C. w Warszawie).

Jak wygląda zabieg


Do urządzenia, przypominającego naczynie do masażu stóp, wlewa się  ciepłą wodę i wsypuje szczyptę soli. Następnie zanurza się w nim stopy. Po włączeniu aparatu przy elektrodach wydobywa się gaz, co wskazuje, że zachodzi reakcja elektrolityczna. Woda staje się „przedłużeniem" płynów ciała osoby poddawanej zabiegowi, od których jest oddzielona jedynie skórą.

W trakcie zabiegu woda może zmieniać zabarwienie od jasnożółtego poprzez brudną czerwień, zieleń i brąz, aż do prawie czarnego.
Są to między innymi toksyny, które wydostały się z organizmu. U osób, które palą, dają się odczuć zapachy złogów nikotynowych.
Aparatu należy używać co drugi dzień lub w większych odstępach czasowych (przerwa nie powinna być dłuższa niż trzy dni).
body-detox-przed1-minbody-detox-po1-min
Przesuń suwakiem aby zobaczyć efekt Body Detox

Kolor wody

Pewne ilości nieorganicznych odpadów lub zbędnych produktów w postaci naładowanych elektrycznie molekuł pojawiają się w wodzie do kąpieli stóp w trakcie półgodzinnej sesji terapeutycznej. Jednak większość złogów, toksyn i metali ciężkich jest wydalana poprzez układ moczowy, wątrobę, układ pokarmowo-wydalniczy, jak również skórę.

Wyniki badań krwi wykonane metodą ,,ciemnego pola,, i moczu wykonane przy pomocy testów HMTS w pełni potwierdziły powyższe wywody.

Zmiana koloru wody podczas zabiegu przede wszystkim spowodowana jest składem chemicznym wody i procesem elektrolizy, jednak substancje wydalane z organizmu w trakcie procesu oczyszczania w niewielkim stopniu, ale również mają na to wpływ.

Przeciwwskazania do zabiegu


Ciąża, epilepsja, zakrzepice, przeszczepy organów, rozrusznik serca, w stanach po zawałach, udarach mózgu. W przypadku chorób nowotworowych - konieczna jest konsultacja z lekarzem.