FAQ

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Podczas wizyty w naszym gabinecie Pacjenci starają się dowiedzieć jak najwięcej o terapiach metodą biorezonansu. Poniżej znajdą Państwo zbiór pytań i odpowiedzi z jakim najczęściej spotykamy się podczas zabiegów.

Jeśli nie znaleźliście nurtujących Was odpowiedzi - zapraszamy do kontaktu pod nr telefonu: 530 115 530. Zapraszamy.


1Jaka jest skuteczność terapii biorezonansowej?
Odpowiednio prowadzona terapia, wykonywana przez wykwalifikowanego terapeutę oraz prowadzona na właściwie skalibrowanym, nowoczesnym sprzęcie w większości przypadków daje pozytywne, widoczne przez samego pacjenta efekty. Przebieg terapii, w zależności od schorzenia i osoby może wyglądać nieco inaczej. U jednych następuje całkowite pozbycie się alergii/obciążenia już po pierwszych 2-3 wizycie, u innych konieczne jest powtórzenie terapii. Terapie zdrowotne przy użyciu aparatu Bicom Optima Plus sprawdzają się jako główna metoda terapeutyczna oraz jako element uzupełniający innej metody leczenia.
2Czy wierzyć wynikom badania biorezonansem?
Tak, badanie biorezonansem daje z reguły rzeczywiste wyniki, które mogą pokrywać się z rezultatami specjalistycznych badań lekarskich. Wynik badania bezwarunkowo zależy jednak od wyszkolenia terapeuty, jakości sprzętu i zastosowania odpowiedniej interpretacji uzyskanych danych.
3Jak długo trwa wizyta?
Test trwa około 25 minut. Jest bezbolesny i nieinwazyjny. Wynik jest natychmiastowy, po teście można odczulić jeden alergen. Terapie – w zależności od rodzaju schorzenia – trwają do 1,5 godziny.
4Czy należy odstawić leki przepisane przez lekarza?
Nie. Jedynie w przypadku testów alergicznych zalecamy – o ile to możliwe – odstawienie leków antyhistaminowych na tydzień przed wykonaniem testu.
5Jak należy przygotować się do wizyty?
1 tydzień przed wykonaniem testu w kierunku alergii należy, jeśli to możliwe, odstawić leki antyhistaminowe i wapno. W dniu terapii należy pamiętać o niestosowaniu używek oraz o wypiciu dużej ilości wody (minimum 1,5-2 litry).
6Czy istnieją przeciwwskazania do terapii biorezonansem?
Przeciwwskazaniem do terapii jest posiadanie rozrusznika serca, implantu elektronicznego, pierwszy trymestr ciąży.
CO O NAS MÓWIĄ

OPINIE

 • Polecam usługi biorezonansem. Póki co - ten był najlepszy jaki znalazłam w Warszawie!
  Łucja - Otwock
  63 lata
 • Miałem duży problem z rzuceniem papierosów. Nie do końca wierzyłem, że jeszcze coś jest w stanie mi pomóc. Biorezonans był już ostatnią deską ratunku. No i udało się!
  Michał - Warszawa
  45 lat
 • Jedyny taki w Warszawie. Obsługa na piątkę!
  Janina - Pruszków
  72 lata