BIOREZONANS

BIOREZONANS

Dlaczego biorezonans


Biorezonans jest nowoczesną, nieinwazyjną formą medycyny alternatywnej, pozbawioną skutków ubocznych. Opiera się na założeniu, że każda komórka w ciele i każda cząstka (np. alergen, wirus, bakteria itp.) posiadają określone wzorce częstotliwości. Specyficzne dla danego pacjenta i w danej chwili spektrum drgań zawiera sygnały harmoniczne (zdrowe), które są wzmacniane, oraz sygnały patologiczne (chorobowe), które należy osłabić. Organizm posiada naturalne właściwości samoregulacyjne. Jednakże współczesny tryb życia naraża organizm człowieka na wpływ wielu niekorzystnych czynników środowiskowych. W efekcie zaczynamy cierpieć na różnego rodzaju dolegliwości – od gorszego samopoczucia czy problemów ze snem, po przewlekłe zmęczenia, depresje, alergie, czy inne poważne zaburzenia fizyczne. Wówczas udajemy się po po pomoc do placówki służby zdrowia. Niestety nie zawsze uzyskujemy tam skuteczne efekty lecznicze. Dlatego coraz większa liczba osób w Polsce odkrywa zalety terapii biorezonansowej. To właśnie na podstawie rosnącej liczby zadowolonych pacjentów można stwierdzić, że terapia biorezonansowa jest skuteczna i często efektywniejsza niż konwencjonalne terapie lecznicze.

Jak działa biorezonans


Biorezonans pozwala na zidentyfikowanie i terapię zaburzeń związanych z pojawieniem się choroby. Diagnostyka oparta jest na specjalnie opracowanych szczegółowych testach, które pozwalają na dokładne określenie patologicznych zmian w organizmie oraz zidentyfikowanie czynników obciążających go (alergenów, pasożytów, grzybów itp.). Po postawieniu pełnej diagnozy, proponujemy skuteczną terapię. Terapia sama w sobie nie leczy chorób. Wspomaga jednak proces oczyszczenia organizmu z toksyn, blokad i napięć, a w konsekwencji pozwala przywrócić organizmowi zdolność do samoregulacji zachodzących w nim procesów. Terapia jest całkowicie bezbolesna i nie powoduje żadnych szkodliwych efektów ubocznych, dlatego bardzo dobrze sprawdza się u najmłodszych pacjentów – nawet poniżej 3. roku życia, a także u osób starszych lub schorowanych. Metoda ta została opracowana przez naukowców niemieckich w latach 80. XX wieku i opiera się zarówno na medycynie chińskiej, jak i najnowszych osiągnięciach naukowych. Istotne jest, że biorezonans nie koliduje z leczeniem konwencjonalnym, może nawet wzmocnić jego efekty.

Jak działa aparat BICOM optima® New


Odkrycia w dziedzinie fizyki kwantowej dowiodły, że wszystkie cząsteczki materii, również komórki w ludzkim ciele oraz wirusy, bakterie, toksyny, pyłki itd. emitują fale elektromagnetyczne. Zależnie od rodzaju cząsteczki, materie posiadają indywidualną długość lub częstotliwość tych fal. Nazywa się to wzorem częstotliwości i może być on odczytywany przez aparat BICOM optima® New.

Aparat BICOM optima® New używa wzorów częstotliwości zaczerpniętych z organizmu człowieka lub z cząstek, które obciążają organizm. Aparat BICOM optima® New dzieli drgania na harmonijne (prawidłowe, zdrowe) oraz dysharmonijne (nieprawidłowe, chorobotwórcze). Prawidłowe drgania mogą zostać wzmocnione i wysłane z powrotem do organizmu, poprawiając jego funkcjonowanie. Nieprawidłowe drgania natomiast są odwracane i ich lustrzane odbicie wraca do organizmu, aby zredukować ich negatywny wpływ. Typowa 60-minutowa terapia zawiera kilka programów terapeutycznych, wykorzystujących informacje z organizmu i z cząstek patogennych. Odwrócone informacje są wysyłane do organizmu pacjenta przez dużą matę elektromagnetyczną, na której leży. Podczas terapii, organizm jest stymulowany przez dobroczynne częstotliwości wytwarzane przez aparat BICOM optima® New.